MASÁŽE

Mgr.David Horák a Oliver Storzer

Kromě klasické posilovny a skupinových lekcí vám Fithouse nabízí také kvalitní regeneraci ve formě masáží.

Regenerace je neméně důležitá jak při budování svalové hmoty, odbourávání tuků, tak k celkovému zlepšení zdraví a navození psychické pohody.

Vyberte si proto tu, která bude vyhovovat právě vám…O příjemný zážitek se postará náš tým skvělých masérů:)

Sportovní masáž

Klasická kondiční – je určena ke zlepšení zdravotního stavu, k posílení organismu zanedbaného nedostatkem pohybové činnosti i dalšími zdravotně negativními vlivy, např. omezeným pohybem v kloubech, ochablým a zkráceným svalstvem, ztuhlostí, bolestivostí, atd. – velmi vhodná pro širokou veřejnost.

60 min (záda+ šíje) 600,-
90 min (celé tělo) 900,-


Dynamická pohotovostní (pro sportovce) – slouží jako součást přípravy sportovce na sportovní výkon, připravit svaly na sportovní aktivitu a námahu, zvýšit cirkulaci tělních tekutin, provádí se nedlouho před sportovním výkonem.

60 min (záda + šíje + nohy/ nebo ruce) 600,-

Reflexní masáž plosky nohou

Masáž plosky nohou představuje jednu z nejdostupnějších metod alternativní medicíny. Je určena pro uvolnění, snížení napětí a pružnosti chodidla. Také se dotýká reflexních zón a tím způsobuje drobné odstranění problémů, případně upozorní na možný zdravotní problém. Reflexní masáž pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů.

30 min
(aplikujeme pouze ve spojení s klasickou kondiční masáží 60 min+ 30 min; 90 min+ 30 min)
300,-

Breussova masáž + zábal (masáž 20min + zábal 10min)

Masáž je zaměřená na regeneraci meziobratlových plotének, čímž vyřeší široké spektrum zdravotních potíží a mimo jiné vede k odbourávání hluboko uložených psychických problémů. Postup Breussovy metody spočívá v intenzivním vtírání třezalkového oleje po celé délce páteře. Důraz je při tom kladen na postižená, bolavá místa. Působením oleje meziobratlové ploténky „nabobtnávají“ a obratle se pak lépe vyrovnávají do správné polohy. Masáží a působením oleje dochází k lepšímu okysličení tkáně obratlů, odplavování škodlivin krví a stimulaci nervových vláken, vedoucích z páteře. Celá páteř se snadněji regeneruje a hybnost organismu se rozšiřuje. Masáž je velmi jemná, a tak nejsou známy žádné kontradikce.

Breussova masáž + zábal
*aplikujeme pouze ve spojení s klasickou kondiční masáží 60 min+ 30 min; 90 min+ 30 min
300,-

Kraniosakrální terapie – základní ošetření

Jedná se o terapeutickou metodu, která celostním a bezpečným přístupem pomáhá našemu systému najít cestu k rovnováze – tedy zpět ke zdraví. Je to velmi jemná manipulativní a neinvazivní terapeutická technika, při níž dochází k aktivaci přirozených obranných mechanismů člověka. Pracuje s harmonizací mozkomíšního moku a tímto dává tělu informace, jak se vypořádat s fyzickými i psychickými obtížemi. Tento druh terapie je vhodný i pro děti a těhotné ženy!

60 min 600,-

CENÍK

Klasická kondiční 60 min (záda+ šíje) 600,-
90 min (celé tělo) 900,-
Dynamická pohotovostní 60 min (záda + šíje + nohy/ nebo ruce) 600,-
Reflexní masáž plosky nohou
*aplikujeme pouze ve spojení s klasickou kondiční masáží 60 min+ 30 min; 90 min+ 30 min
30 min 300,-
Breussova masáž + zábal
*aplikujeme pouze ve spojení s klasickou kondiční masáží 60 min+ 30 min; 90 min+ 30 min
300,-
Kraniosakrální terapie – základní ošetření 60 min 600,-